Kiedy już przypomnieliśmy sobie treść legendy, przyszedł czas na zabawy teatralne - wcielaliśmy się w najróżniejsze postacie, żeby jeszcze lepiej poczuć całą historię:
Na koniec, każdy mógł stworzyć własną opowieść z wykorzystaniem szablonu kamishibai:
Zdjęcia ze strony Centrum Kultury w Siechnicach - Biblioteka w Radwanicach
Bardzo dziękuję za zaproszenie na tak wspaniałe warsztaty, które wzbudziły w nas ogromnie dużo pozytywnych emocji!







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz