czwartek, 20 marca 2014

Ida i Filip czyli książka dla syna i dla córeczki

Na blogu "Książeczki dla syna i córeczki" ukazała się kolejna, pozytywna recenzja książki "Ida i Filip, przyjaciel koni". Autorka bloga recenzowała również wcześniejsze części i mam wrażenie, bardzo zaprzyjaźniła się z bohaterką mojej książki.
"Seria z Idą w roli głównej jest jedną z moich ulubionych. Co prawda nie ma tu żadnej akcji trzymającej w napięciu, a tytułowa bohaterka nie jest jakąś super Idą, która zbawia świat. Książka ta nie jest również jakoś specjalnie zabawna, choć zdarzają się momenty, w których uśmiech zagości na naszych twarzach. Nie jest to także żaden romans dla młodzieży czy coś takiego. Nic z tych rzeczy. Przygody Idy to po prostu ciekawa i pełna ciepła lektura, którą czyta się z ogromną przyjemnością. Książka jest ciekawa i wciągająca, ale jednocześnie sprawia, że czytając ją czujemy się odprężeni. Lubię takie książki."
Tak pisze o książce autorka bloga, podkreślając, że poszerzyła znacząco swoją wiedzę o jeździe konnej właśnie dzięki Idzie.

Całą recenzję można znaleźć tutaj, a ja polecam stronę wydawnictwa Dookoła Świata. Często pojawiają się na niej konkursy, w których można wygrać bardzo ciekawe książki, również moje:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz