niedziela, 17 kwietnia 2016

"Projekt Breslau" - to miasto wciąga!

Od kilku dni moja najnowsza książka czeka na pierwszych Czytelników! "Projekt Breslau" wydany przez wydawnictwo Bis pisałam długo - najdłużej ze wszystkich dotychczasowych książek.


Tak do lektury zachęca wydawnictwo Bis:

"Grupa wrocławskich gimnazjalistów przypadkowo odnajduje wejście do ukrytego przedsionka w starym budynku swojej szkoły. Uznają to pomieszczenie za doskonałe miejsce spotkań swojej paczki, postanawiają je więc w tajemnicy przed wszystkimi uporządkować. Oprócz starych książek i map znajdują tam pamiętnik napisany po niemiecku. Decydują się go wspólnymi siłami przetłumaczyć i w ten sposób poznają zapiski prowadzone tuż po wojnie przez niemieckiego chłopca, Hugona. Hugo z rodziną ma wkrótce opuścić miasto, przydarzają mu się  jednak niezwykłe wyprawy w czasie, przenosi się bowiem do odległych momentów historycznych Breslau. Wkrótce każde z gimnazjalistów ma zaznać podobnej przygody. To motywuje ich do próby odnalezienia autora pamiętnika, a także do poznania historii swojego miasta. "


A ja gwarantuję, że moja najnowsza książka wciągnie Was w niesamowitą podróż po moim ulubionym mieście! Polecam bardzo gorąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz