poniedziałek, 4 stycznia 2016

Borys pogalopuje do... - rozstrzygnięcie konkursu

Z niewielkim, poświątecznym opóźnieniem ogłaszam rozwiązanie konkursu z książką "Borys i Zajączki". Wasze odpowiedzi były bardzo inspirujące i zabawne. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom i mam nadzieję, że w przyszłości będziecie zaglądać na mojego bloga.

Spośród wszystkich komentarzy najbardziej podobały nam się te trzy:Mamy psa i marzą mi się kury, ponieważ to bardzo inteligentne zwierzęta i mają bardzo duże predyspozycje do tresury. Miałam w dzieciństwie stadko oswojonych i wytresowanych kur :)

Oczywiście z powodu mojej słabości do kur :-)
  

Marzy mi się legwan piękny Jaszczur roślinożerny Dostojne to zwierzę Z ludźmi chętnie zawrze przymierze Do środowiska pięknie się przystosowuje Owady z domu zlikwiduje Bo ja okropnie pająków się boję Spokojnie przy żadnym nie dostaję Dlatego bohaterem moim będzie Na ratunek zawsze mi przybędzie Oj piękna jest ta gadzina Wręcz szlachetnego smoka mi przypomina.
 
Ponieważ legwan to niezwykle piękne zwierzę!


Hmmm, ja bym chciała mieć w domu... papugę,ale taka z którą można rozmawiać ;-) a dlaczego ? bo czasem brakuje osób z którymi można porozmawiać,a kto nas bardziej wysłucha jak nie zwierzęta ? tylko one tak potrafią,siąść i słuchać..
 
Bardzo chciałabym zobaczyć taką zasłuchaną papugę :-)

"Borys i Zajączki" wędrują do Anny Sikorskiej, Blanki Amelii i Emilii Kryspin. Proszę o kontakt na mojego maila - madgez@gmail.com. Potrzebuję Waszych adresów pocztowych do wysyłki oraz imienia dziecka, dla którego mam napisać dedykację.


1 komentarz:

  1. Emilia Kryspin4 stycznia 2016 14:15

    Jak miło. Bardzo dziękujemy 😊

    OdpowiedzUsuń