wtorek, 24 stycznia 2012

Spotkanie w Saloniku Trzech Muz

Wczoraj wieczorem, kilka minut po godzinie 18 rozpoczęło się moje spotkanie autorskie w Saloniku Trzech Muz. Przywitał mnie pan Bolesław Lang ciepłym słowem i piękną różą:Opowiadałam po kolei o każdym bohaterze:Jak zawsze wśród wrocławian największe poruszenie wywołał Mikołaj:
a przygody Idy zaciekawiły wszystkich słuchaczy:


W przerwach mogliśmy wysłuchać recitalu gitarowego Mateusza Ławniczaka:
Wszystkim dziękuję za wyjątkową atmosferę tego spotkania!

4 komentarze:

 1. Gratuluję.Wierny czytelnik to jest najlepsze paliwo dla pisarza :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, dla mnie były to naprawdę miłe chwile spędzone tego wieczoru. Jest Pani osobą realizującą swoje pasje, a dla mnie dowodem , że warto budować swoje marzenia i je realizować. Po raz pierwszy zetknęłam się się na tym spotkaniu z Pani twórczością, zatem nie mogę zaliczać się do grupy "wiernych czytelników", ale dzięki Pani opowieściom o napisanych książkach i okolicznościom ich powstania, jestem bliższa tym tematom. Niestety nie miałam okazji pogratulować osobiście po spotkaniu, dlatego tą drogą chciałam podziękować za ten wieczór. Może kiedyś poznamy się osobiście.
  Życzę dalszych sukcesów!
  Pozdrawiam, Krystyna Rosińska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Krystyno,

   dziękuję ogromnie za miłe słowa! Też żałuję, że nie udało nam się porozmawiać, ale tak chyba jest zawsze przy takich okazjach. Cieszę się, że wyszła Pani zbudowana i że mogłam się z Panią podzielić moim przemyśleniami.
   Pozdrawiam bardzo serdecznie!

   Usuń